Як навчатися у Чехії безкоштовно? – Презентація освітньої компанії Stage Up | Stage Up
Як навчатися у Чехії безкоштовно? – Презентація освітньої компанії Stage Up

Фахівці освітньої компанії Stage Up знову завітали до Вінниці, щоб розповісти студентам та їхнім батькам про безкоштовну освіту у Чехії. Під час презентації, яка відбулася 26 жовтня, вінничани змогли не лише дізнатися багато нового про освіту за кордоном, а й знайти відповіді на всі актуальні питання стосовно безкоштовної освіти у Чеській Республіці.

Про що йшла мова?

Під час презентації директор освітньої компанії Stage Up Анна Мойсеєнко розповіла про особливості вищої освіти у Чехії. Українські студенти дійсно можуть навчатися у чеських ВНЗ безкоштовно на чеській мові. Однак для вступу до чеських вищих навчальних закладів абітурієнтам необхідно володіти чеською мовою на високому рівні, а також пройти процедуру нострифікації (визнання українського атестату про середню освіту міністерством освіти Чеської Республіки).

Отримати гідну підготовку та пройти нострифікацию студентам допомагають наші партнери: освітній центр Association та мовна школа Rener Education, які пропонують річні курси спеціалізованої підготовки до вступу до чеських вишів.

Окрім річних програм підготовки на презентації особливу уваги було приділено короткостроковим програмам, які проводяться під час шкільних канікул. Завдяки канікулярним програмам майбутні студенти зможуть ближче познайомитися з країною під час насиченої екскурсійної програми, відвідати найпопулярніші державні виші та вивчити основи чеської мови.

Директор Stage Up також розповіла про найпопулярніші вищі навчальні заклади Чехії:

  • Карлів Університет;
  • Чеський Технічний Університет;
  • Вища Школа Економіки.

Дані ВНЗ пропонують широкий вибір спеціальностей: архітектура, машинобудування, економіка, медицина, фізика, хімія, біологія, менеджмент, маркетинг, IT тощо.

Мрієш навчатися у Чехії? Не зволікай, звернись до професіоналів освітньої компанії Stage Up, і ми допоможемо тобі обрати оптимальний вищий навчальний заклад та програму навчання!

Прийом документів на річні курси підготовки
на 2018/2019 навчальний рік вже розпочато!