Отзыв студентки University of Lodz — Польша, Чеченина Елизавета | Stage Up
University of Lodz – Польща, Чеченіна Єлизавета

Відгук студентки University of Lodz

Студентка: Чеченіна Єлизавета

Освітній заклад: University of Lodz (Польща, Лодзь)

Спеціальність: Logistics — бакалаврат

Ліза, перше питання, яке хочеться задати вам – чому ви вирішили так кардинально змінити спеціальність з фармацевта на логіста?

Оскільки я закінчила в Харкові фармацевтичний коледж, а також вступила до університету і закінчила 2 курсу навчання, я зрозуміла, що хочу займатися не конкретно фармацевтичним виробництвом, а здійснювати управління поставками. Маючи досвід роботи в сфері фармацевтики, я зрозуміла, що зараз відповідний час для зміни професії.

Чому ви обрали Польщу, як країну для здобуття вищої освіти?

В першу чергу – близьке розташування до України і можливість отримати європейський диплом. Схожість мови і культури скорочують період адаптації. Вартість навчання також доступна.

Ви зараз навчаєтесь в одному з найбільших університетів Польщі – University of Lodz. Які ваші враження від навчального закладу і навчального процесу? Що найбільше подобається, а що хотілося б змінити?

Мені подобається університет, в якому я вчуся. Гнучкий розклад можна формувати так, як мені зручно. Факультети університету розташовані кожен в окремій будівлі. Вся навчальна інформація є в електронному вигляді, а викладачі завжди на зв’язку і без проблем залишають студентам свої контакти. Якщо з’явилися питання – завжди можна з ними зв’язатися.

Яке ваше загальне враження від країни навчання та міста, в якому ви зараз живете? Порадили б ви майбутнім абітурієнтам їхати в Лодзь? (Вкажіть, будь ласка, що вам подобається в Польщі, а що – ні)

Місто Лодзь мені дуже подобається. З одного боку, воно тихе і спокійне, але в той же час, тут багато цікавих місць для розваг і відпочинку. За архітектурою місто мені нагадує старий Львів, до українців тут дуже добре ставляться, поляки в Лодзі дуже чуйні. Я б радила саме Лодзь для навчання, тому що тут ціни на проживання прийнятні, їжа виходить дешево, проїзд, в порівнянні з Варшавою, дешевше.

Ви живете в студентському гуртожитку, так званому Dom Studenta. Які враження справил гуртожиток? Хто ваші сусіди по кімнаті? (по національності)

Зараз я проживаю в будинку студента №8. У кімнаті живе 3 людини, я і дві дівчинки українки, в основному всіх українців селять з українцями, рідко трапляється що селять з громадянами інших країн.

Кімната хороша, маленька, але затишна. Санвузол і кухня загальна на поверх, прибиральниця прибирає кожен будній день. Спочатку було незвично, але пізніше я звикла.

Скільки в середньому у вас йде на проживання та харчування в місяць?

За проживання в місяць плачу 270 злотих, на харчування приблизно йде 400 злотих + студентський проїзний 45 злотих на місяць.

Які складнощі виникали у вас під час вступу до університету?

Складнощі, в основному виникали, через погане знання польської мови. Я раджу вчити його хоча б за рік до вступу, а не як я за півроку. У всьому іншому мені допомагала моя менеджер Анна

Наскільки комфортно вам було працювати з освітньою компанією Stage Up, зокрема з вашим менеджером? Чи є у Вас будь-які рекомендації щодо покращення нашої роботи?

Мені було дуже комфортно працювати з Анною Яковлєвою, вона теж навчалася в University of Lodz і багато в чому мені допомогла під час вступу і після прибуття до Польщі. Дуже довго і ретельно ми підбирали університет, після чого уклали контракт, в якому були дотримані всі пункти. Всі документи, переклади були успішно і вчасно зроблені тільки завдяки Анні.

Спасибі величезне за допомогу компанії Stage Up, і особливо Анні Яковлевій.

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.