Языковые курсы для подростков в США в FLS International – английский + тур по университетам, Бостон, 15+ | Stage Up
FLS International – англійська + тур по університетам, Бостон, 15+

Хочеш відвідати провідні ВНЗ США? FLS International зробить твоє літо незабутнім!

Мовна школа англійської мови FLS International була заснована в 1986 році. Школа знаходиться в декількох містах Америки, таких як: Бостон, Глендора (Каліфорнія), Лас-Вегас, Куквілл (Теннессі), Філадельфія (Пенсільванія), Джерсі Сіті (Нью-Джерсі), Мішн В’єхо (Каліфорнія). Мовний центр FLS International базується на базі американських коледжів і університетів. Школа пропонує високоякісні мовні програми англійської мови для студентів з усього світу. Висококваліфіковані викладачі мають великий досвід роботи з іноземними студентами. FLS International має акредитацію ACCET (The Accrediting Council For Continuing Education & Training) & CEA (The Commission on English Language Program Accreditation). Однією з переваг центру є те, що всі мовні центри знаходяться в безпечному і сприятливому середовищі.

Fisher College – це недержавний коледж, який був заснований в 1903 році в Бостоні. Коледж пропонує програми бакалаврату, а також короткострокові академічні програми. Коледж невеликий, тому заняття проходять в маленьких групах і студенти можуть звернутися з будь-якого питання до викладача. Fisher College отримав акредитацію від New England Association of Schools and Colleges.

Літній табір в США University Tour (15+)

Для того щоб ви змогли зрозуміти, в який університет краще вступати, і що з себе представляє американська система вищої освіти, вам буде корисно поїхати на програму UniversityTour, яку пропонує FLS. Мовний центр FLS проведе ознайомчий курс про вступ до найзнаменитіших і рейтинговіших вузів США. Під час програми також будуть проходити уроки англійської мови, де ви зможете попрактикувати свої знання і навички.

У вартість програми включено:

  • 18 уроків англійської мови
  • Навчальні матеріали
  • Проживання
  • 3-разове харчування
  • Трансфер з і в аеропорт
  • Семінар з підготовки до вступу
  • Відвідування 7 університетів

Вартість програми (за 3 тижні) – 3985 доларів

Проживання

Проживати студенти будуть в студентській резиденції з 3-х разовим харчуванням. У студентській резиденції ви зможете познайомитися зі студентами з різних країн. Також в програму включені екскурсії по історичних місцях Бостона, де ви зможете дізнатися про культуру та стиль життя Америки.

Для більш детальної інформації про програму курсу та з питань бронювання програми звертайтеся до співробітників освітньої компанії Stage Up за телефоном: 050 446 63 36.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.