Школа иностранных языков в Швейцарии ALPADIA Language Schools, 8-17 лет, языковые курсы за рубежом | Stage Up
ALPADIA Language Schools, 8-17 років

Вивчення англійської, німецької та французької для дітей з ALPADIA Language Schools

ALPADIA Language Schools – це мережа мовних шкіл, яка має більше 20 років досвіду чудової організації навчання та дозвілля для міжнародних студентів з усього світу! На сьогоднішній день у школи налічується 14 таборів в Швейцарії, Німеччині, Франції та Англії. Оскільки школи розташовані в декількох країнах, ви можете обрати курс французької, німецької та англійської мови. У ALPADIA Language Schools представлені курси для всіх вікових груп: дітей, підлітків і дорослих студентів.

Чому варто обрати мовну школу ALPADIA Language Schools?

 • Чудова репутація і досвід роботи більше 20 років;
 • Провідна мовна школа в Швейцарії, яка дотримується традицій досконалості і швейцарської якості в освіті в поєднанні з насиченою програмою розваг;
 • Міжнародна атмосфера. У таборах ALPADIA навчаються студенти з понад 100 країн;
 • Школа дбає про безпеку своїх учнів і організовує за ними цілодобовий нагляд;
 • Табори ALPADIA славляться багатою і різноманітною програмою заходів, екскурсій і розваг;
 • Комфортні умови проживання та можливість занять спортом.

ALPADIA Language School, Лейзан (8-17 років)

Дати проведення програм: з 28 червня по 15 серпня 2020 року.

Курс на вибір: французьку або англійську мову з різною інтенсивністю:

 • 20 уроків на тиждень;
 • 25 уроків на тиждень;
 • індивідуальні заняття по 5 уроків на тиждень (комбінуються зі стандартним курсом)

Місто Лейзін розташоване в швейцарських Альпах і є затишним і сонячним гірськолижним курортом. Тут чудова природа, з усіх боків відкриваються панорами, захоплюючі дух. Місто знаходиться всього в 30 хвилинах їзди від Женевського озера і виноградників Лаво, що входять до фонду спадщини ЮНЕСКО.

Лейзін це:

 • чудове місце розташування;
 • розвинена інфраструктура, зазначена престижним швейцарським знаком якості «Families Welcome»;
 • безпека, красива природа і свіже повітря.

Навчальний центр “Le Central-Residence” має все необхідне для комфортного навчання та проживання дітей під час літніх канікул в Альпах.

Проживання

Студенти проживають в сучасних кімнатах, розрахованих на чотирьох осіб. Кожна кімната обладнана окремим санвузлом, телефоном, телевізором і необхідними меблями.

ALPADIA Language School, Монтре (13-17 років)

Дати проведення програм: з 5 липня по 15 серпня 2020 року

Монтре або як його ще називають «перлина швейцарської Рів’єри» розташований на березі мальовничого Женевського озера. Тут, власне як і у всій Швейцарії, відкриваються красиві види. За рахунок того, що місто оточене горами і озерами формується м’який «середземноморський» клімат. Монтре – ідеальне місце для вивчення французької мови та відмінного проведення часу.

Навчальний центр ALPADIA розташований в самому центрі міста, недалеко від набережної Женевського озера. На території центру створені прекрасні умови для навчання і розваги студентів: просторі аудиторії, кафе, інтернет на всій території.

Проживання

Студентів розміщують у приймаючих сім’ях, що сприяє максимальній практиці французької мови.

ALPADIA Language School, Енгельберг (10-17 років)

Дати проведення програм: з 28 червня по 1 серпня 2020 року.

Курс на вибір: німецькою або англійською мовою

Енгельберг – красивий і популярний гірський курорт в центральній Швейцарії. Це село, розташоване в оточенні лісів і гір на висоті 1000 м над рівнем моря і в 45 хвилинах їзди від жвавого міста Люцерн. На території табору створені безпечні та комфортні умови для проживання, навчання і проведення дозвілля. Це місце ідеально підійде для тих студентів, які люблять пригоди і хочуть насолодитися красою природи Швейцарії сповна!

Навчальний центр розташований у відреставрованому монастирі 7 століття. На території центру є критий спортивний зал, ігрова зона, футбольне, баскетбольне та волейбольне поля.

Проживання

Студенти проживають в сучасних двомісних кімнатах, кожна з яких обладнана необхідними елементами для комфортного перебування.

Індивідуальний прорахунок вартості програми в ALPADIA Language Schools Ви можете запитати у фахівців освітньої компанії Stage Up.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.