Высшее образование в Amsterdam University of Applied Sciences, образование за рубежом в Амстердаме | Stage Up
ONCAMPUS – Amsterdam University of Applied Sciences, Амстердам

Вища освіта в Amsterdam University of Applied Sciences

Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS) – один з найбільших вузів Нідерландів, що спеціалізується на сфері бізнесу, економіки та менеджменту. Навчальні плани даного університету поєднують в собі теоретичну підготовку, а також отримання практичних навичок, необхідних для подальшого успішного працевлаштування.

Amsterdam University of Applied Sciences має загальну виконавчу раду з University of Amsterdam, що дає додаткові переваги в дослідницькій діяльності.

Переваги вищої освіти в Amsterdam University of Applied Sciences

  • Університет підтримує партнерські відношення з 250 вузами 50 країн світу, завдяки чому AUAS бере активну участь в різноманітних проектах в сфері освіти (розробка навчальних програм, дослідницьких проектів; міжнародний студентський і викладацький обмін та ін.);
  • Особлива увага при навчанні приділяється практичній підготовці студентів;
  • Під час навчання студенти проходять стажування в провідних компаніях, включаючи Google, Microsoft, Nike, Booking.com, Deutsche Bank, L’Oréal та ін.;
  • 14 000 студентів, з них 2 800 студентів з понад 70 країн світу;
  • Можливість працевлаштування в Нідерландах після закінчення навчання;
  • Рівень працевлаштування випускників в перші 6 місяців становить 80%;
  • Міжнародний обмін. На третьому курсі можна проходити навчання в одному з 126 міст, включаючи Монреаль, Лондон, Шанхай, Буенос-Айрес;
  • В університеті функціонує один з найбільших факультетів бізнесу в Нідерландах.

Вимоги до вступу і вартість

ONCAMPUS Cambridge Education Group – мережа навчальних центрів, що функціонують на базі університетів. Дані центри займаються підготовкою іноземних студентів до вступу на програми бакалавріату та магістратури. Перший навчальний центр ONCAMPUS CEG був відкритий у 1952 році. На сьогоднішній день ONCAMPUS CEG співпрацює з провідними університетами Великої Британії, США та Європи. Центр підготовки ONCAMPUS Cambridge Education Group при Amsterdam University of Applied Sciences готує студентів до вступу на програми бакалавріату факультету міжнародного бізнесу.

Undergraduate Foundation Programme (UFP)

Тривалість програми: 1 академічний рік (9 місяців).

Мінімальний вік студентів: 17 років.

Дати початку програми: вересень, січень.

Вимоги до IELTS: не нижче 5.0.

Вартість навчання: 12, 495 євро.

Програма розроблена спеціально для іноземних студентів, які здобули середню освіту і планують вступати в University of Amsterdam.

Програма включає три модулі: Economics & Finance, Business Behaviours, Skills for Business. Під час навчання студенти вивчають профільні академічні дисципліни, а також за бажанням можуть взяти додатковий курс англійської мови.

Успішно закінчивши програму підготовки, студенти можуть вступити на наступні програми бакалавріату:

  • International Business and Management Studies
  • International Business and Languages

Проживання

Студенти можуть обрати два типи проживання: в резиденціях університету Амстердама і в студентському готелі (The Student Hotel).

Приблизна вартість проживання:

 1-місна кімната2-місна кімната
Резиденція400-650 EUR/місяць350-400 EUR/місяць
The Student Hotel650-930 EUR/місяць-

Більш детальну інформацію про навчання в Amsterdam University of Applied Sciences і програму підготовки ONCAMPUS Cambridge Education Group Ви можете дізнатися у фахівців освітньої компанії Stage Up.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.