Home Language International, Амстердам, провінція Утрехт, 5+ | Stage Up
Home Language International, Амстердам, провінція Утрехт, 5+

Проживання в сім’ї викладача в Нідерландах з HLI: можливість швидко вивчити голландський з нуля

Home Language International успішно працює в сфері розробки мовних програм вже майже 40 років. До сих пір компанія залишається сімейним бізнесом – засновник HLI Йан Джозеф разом з дружиною і доньками грають важливу роль в роботі компанії і особисто беруть участь в оперативному вирішенні виникаючих проблем і питань. Крім цього, регіональні представники HLI цілодобово на зв’язку і готові допомогти Вам в будь-який момент.

На сьогоднішній день HLI охоплює більше 30 країн світу. У Нідерландах Ви можете обрати мовні програми HLI в Амстердамі і в провінції Утрехт (Центральна Голландія).

Чому варто обрати навчання в HLI?

  • Навчання і проживання в сім’ї викладача вважається найефективнішим способом вивчення будь-якої іноземної мови;
  • Унікальною особливістю програм HLI є комбінування уроків голландської з різноманітними позакласними заходами (екскурсії, кулінарія та багато іншого);
  • HLI отримала акредитації ALTO, ASIC, UNOSEL і ін.;
  • HLI особливу увагу приділяє перевірці кваліфікації викладачів і працює тільки з дипломованими фахівцями;
  • Викладач розробляє для кожного студента індивідуальну програму навчання з урахуванням його цілей, захоплень та інтересів;
  • У вільний від уроків час Ви будете активно застосовувати на практиці отримані знання під час спілкування з викладачем і його родичами на різноманітні повсякденні теми;
  • Різноманітні знижки для студентів.

Програми курсів в HLI

Програма «Classic»

Даний пакет є базовим і включає проживання, харчування в сім’ї викладача, програму занять обраної Вами інтенсивності і спілкування з викладачем і його сім’єю у вільний від навчання час.

Вартість програми*: від 1400 EUR / тиждень.

*HLI пропонує знижку 20% для студентів, які будуть проходить навчання разом за умови, що вони приїхали разом на програму з однаковим рівнем мови.

Програма «Dutch & Activities»

У програму входить вивчення голландської мови і проведення додаткових позакласних заходів в компанії викладача.

По приїзду Ви з викладачем розробляєте програму позакласних заходів, яка може включати: кіно, боулінг, прогулянки по місту, настільні ігри та ін.

Інтенсивність занять і позакласних заходів Ви обираєте на свій розсуд.

Вартість програми: від 1475 EUR / тиждень.

Програма «Dutch & Cultural excursions»

Програма включає не тільки вивчення голландської мови, а й знайомство з культурою країни. У вільний від занять час Ви зможете відвідати музеї, канали, млини та інші пам’ятки, які тісно пов’язані з історією та культурою королівства. Раз на тиждень ви відвідуєте 3 культурних екскурсії на Ваш вибір із запропонованого списку.

Зазвичай на екскурсіях Вас супроводжує Ваш викладач. Залежно від обраного регіону Ви зможете відвідати знамениті визначні пам’ятки Амстердама або провінції Утрехт (Центральна Голландія).

Вартість програми: від 1500 EUR / тиждень.

Для отримання більш детальної інформації щодо вартості програм звертайтеся до співробітників освітньої компанії Stage Up за телефоном +38 050 346 63 36 / + 38 050 446 63 36.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.