Высшее образование за рубежом в Georgian College, как получить высшее образование за границей в Онтарио | Stage Up
Georgian College, Онтаріо

Вища освіта в Georgian College, Canada

Georgian Сollege – один з державних коледжів прикладних наук і технологій в Онтаріо. Коледж був заснований в 1967 році. Georgian Сollege відомий завдяки високоякісним навчальним програмам, на яких пропонують оплачувані стажування. Коледж має багато відомих компаній-партнерів, з якими він пропонує студентам найсучасніші програми, дає можливість навчатися і працювати одночасно. Роботодавці дуже зацікавлені випусниками Georgian Сollege, тому більше половини студентів знаходять роботу майже образу після випуску.

Georgian Сollege розташований в Баррі за годину їзди від Торонто. Це місто є туристичним центром, куди кожного літа приїжджають туристи щоб познайомитися з водними видами спорту, а взимку покататися на лижах.

Georgian Сollege має 7 кампусів: Баррі, Мідленд, Мускока, Оранджевіл, Оріллія, Овен Саунд, Коллінвуд, плюс Центр Університетського Партнерства. Проживання доступне тільки в Баррі, Орілії і Овен Саунд.

Навчальні програми

Університети, разом з якими коледж проводить деякі програми:

  • Central Michigan University
  • University of Ontario Institute of Technology
  • York University

Спільні навчальні програми*:

  • Bachelor of Science in Nursing (Collaborative Program)
  • Master of Arts in Education, Community College Concentration

Проживання

Проживання пропонують в резиденції коледжу. Проживання в резиденції дає Вам низку переваг, таких як близьке розташування (резиденції ззнаходяться на пішій відстані від навчального кампусу), можливість постійно бути у вирі студентського життя і спілкуватися з іншими студентами з різних країн світу.

Також у студентів є можливість проживати в канадській приймвючій сім’ї, що дозволить познайомитися з новою культурою і традиціями.

Про вартість програми навчання, що Вас цікавить, а також про процедури вступу Ви можете дізнатися у консультантів освітньої компанії  Stage Up.

* перелік програм може змінюватися або доповнюватися. За актуальною інформацією звертайтеся в офіс освітньої компанії Stage Up.