Школа иностранного языка Sprachcaffe, языковые курсы для молодежи в Торонто, Ванкувер и др., 18+ | Stage Up
Sprachcaffe, Торонто, Ванкувер та ін., 18+

Переваги мовної школи для дорослих Sprachcaffe в Канаді

Sprachcaffe – мовна школа, яка вже більше 30 років пропонує мовні програми для дітей, молоді та дорослих в усьому світі. Сьогодні Ви можете обрати серед 30 мовних шкіл , де можна вивчати англійську, німецьку, іспанську, французьку, італійську , китайську та арабську мови. В Канаді школы Sprachcaffe знаходяться в 6 містах: Вікторія, Ванкувер, Торонто, Оттава, Калгарі і Монреаль.

В перший день навчання всі студенти здають мовний екзамен, за результатами якого визначають рівень володіння мовою, за яким студентів розподіляють на групи.  Тому навчання на мовних курсах проходитиме у комфортному оточенні.

Відвідування мовних курсів у Канаді – це неперевершене поєднання відпочинку серед мальовничої природи і вивчення англійської або французької мови. Обираючи мовний курс, Ви самостійно визначаєте інтенсивність занять від 10 до 40 уроків на тиждень. Також у вас є можливість обрати курси підготовки до міжнародних екзаменів і вступу до університету.

Всі школи знаходяться у центральних районах міста. Привабливе місцезнаходження доповнює сучасно оснащені школи, враховуючи кімнату для відпочинку, комп’ютерну зону, кухню і wi-fi.

Обери місто для навчання в Sprachcaffe!

Ванкувер

Мовна школа Sprachcaffe у Ванкувері заснована у 1987 році і знаходиться  у  прекрасному відреставрованому старовинному будинку  у самому центрі історичного району Гастаун. Поруч зі школою знаходиться зупинка громадського транспорту, кафе і ресторани. В пішій доступності розташовані відомі пам’ятки.

Вікторія

Вікторія приваблює своєю унікальністю: тут поєднується типова британська чарівність і спадщина індійців. Sprachcaffe у Вікторії була відкрита в 1997 році в самому центрі міста поблизу району Старе місто. Школа надає висококласний рівень навчання і можливості для знайомства з визначними пам’ятками міста після занять. Також Ви легко можете відвідати Королівський музей Британської Колумбії і Бей-центр, що знаходяться недалеко від школи.

Калгарі

Школа Sprachcaffe в Калгарі розташована на фоні прекрасних гірських пейзажів, які перехоплюють дух – це ідеальне місце для вивчення англійської мови. Спокійний ритм життя в місті допомагає студентам розслабитися і максимально зосередити свою увагу на вивченні англійської. Окрім цього в Калгарі можна насолодитися захопливим видом на гори і назавжди закохатися в невимовну красу канадської природи. Поруч з містом знаходиться всесвітньо відоме озеро Луіз.

Оттава

Sprachcaffe в Оттаві знаходиться у самому центрі столиці Канади. Тут зосереджене ділове і культурне життя, неперевершена архітектура і неймовірна природа країни. Після школи Ви завжди знайдете, як урізноманітнити своє дозвілля: відправитися на екскурсії, скупатися в Каналі Рідо або  відвідати кращі торгові центри. В той же час школа притримується філософії «абсолютної турботи», тобто працівники допоможуть студенту з рідними питаннями: від навчання і проживання до розваг і позакласних заходів.

Торонто

Sprachcaffe в Торонто подарує Вам не тільки першокласні мовні курси, але й незабутній досвід життя у багатомільйонному місті, де Ви знайдете людей більш ніж 100 націй. Тут Ви можете практикувати свою англійську будь-де і будь-коли.  Будівля школи розташована через 2 квартали від Янг-стріт, найдовшої вулиці у світі. Не менш важливо й те, що Торонто вважають найчистішим і найбезпечнішим містом Північної Америки.

Монреаль

Sprachcaffe в Монреалі розташована в самому серці міста, за 5 піших хвилин від найколоритнішої торгової вулиці Канади, й в оточенні безлічі ресторанів. В Монреалі Ви можете вивчати ік англійську, так і французьку мови.

Вартість навчання в мовній школі Канади

 Інтенсивність Вартість тижня навчання
Міні курс10 уроків/тиждень130 CAD
Стандартний курс20 уроків/тиждень260 CAD
Стандартний курс Плюс20 уроків стандартного курсу + 4 семінари на тиждень300 CAD
Інтенсивний курс30 уроків/тиждень350 CAD
Супер-інтенсивний курс40 уроків/тиждень420 CAD
Підготовка до IELTS (тривалість: 4-12 тиж.)20 уроків/тиждень335 CAD

Проживання

Усі школи Sprachcaffe в Канаді пропонують проживання у приймаючих сім’ях. У ванкувері, Торонто, оттаві і Монреалі є також можливість проживання у сучасних резиденціях. Гостьові сім’ї пропонують проживання в одно- або двомісних кімнатах. Зазвичай, сім’ї живуть за 45-60 хвилин на громадському транспортів від школи. Проживання у приймаючій сім’ї – унікальний шанс зануритися у повсякденне життя канадців, ознайомитися з їхньою культурою, кухнею, побутом та іншими особливостями життя в Канаді.

В резиденції Ви зможете познайомитися зі студентами з усього світу і проводити вільний час у колі нових друзів з різних куточків Землі. Більшість резиденцій розташовані в центрі міста поруч з магазинами, торговими центрами і ресторанами.

 ВанкуверОттаваТоронтоМонреальВікторіяКалгарі
Приймаюча сім'я, 2-разове харчуваннявід 210 CAD / тиждень
Приймаюча сім'я, 3-разове харчуваннявід 230 CAD / тиждень
Резиденціявід 350 CAD / тиждень

 

Более подробную информацию о языковых школах Sprachcaffee в Канаде Вы можете узнать у менеджеров образовательной компании Stage Up.

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.