Языковые курсы для молодежи в Испании Sprachcaffe, языковые программы в Барселоне, Мадрид, Малага, 18+ | Stage Up
Sprachcaffe, Барселона, Мадрид, Малага, 18+

Sprachcaffe дозволяє вивчити іспанську з нуля в будь-якому віці

Мовна школа Sprachcaffe вже 35 років розробляє і проводить мовні курси для студентів різного віку. Ви можете обрати одну з 30 мовних шкіл для вивчення англійської, німецької, іспанської, французької, італійської, китайської та арабської мов.

В Іспанії Sprachcaffe функціонує в трьох найвідоміших і найколоритніших містах країни – Барселоні, Мадриді та Малазі.

Мовні програми в Барселоні

Школа знаходиться в самому центрі міста, недалеко від готичного кварталу, головної торгової вулиці Las Ramblas і пляжу. Обравши Sprachcaffee в Барселоні, Ви отримаєте насичену програму, яка поєднуватиме в собі вивчення іспанської мови, знайомство з культурою та побутом Барселони, шопінг і незабутній відпочинок на одному з численних пляжів міста.

У перервах між заняттями Ви можете відвідати один з традиційних іспанських тапас-барів, заглянути в картинні галереї і багато іншого.

Малага

Школа знаходиться в перебудованій Андалузській віллі, в пішій доступності від пляжу. Дорога до центру міста займає 10 хвилин їзди на громадському транспорті. Малагу зазвичай обирають шанувальники пляжного відпочинку. Однак в цьому місті також є унікальні пам’ятки культури. Наприклад, будинок-музей Пікассо, Малагскій собор, давня арабська фортеця Хібральфаро і багато іншого.

Мадрид

У Мадриді Ви будете проходити навчання в самому серці Мадрида, по сусідству з центральною площею іспанської столиці Пуерта-дель-Соль. Курси в Мадриді проводяться тільки в літній період.

Навчання

 БарселонаМалагаМадрид
Полегшений курс (10 уроків / тиждень)95 EUR / тиждень95 EUR / тиждень
Полегшений вечірній курс (10 уроків / тиждень)75 EUR / тиждень
Стандартний курс (20 уроків / тиждень)140 EUR / тиждень140 EUR / тиждень140 EUR / тиждень
Стандартний вечірній курс (20 уроків / тиждень)120 EUR / тиждень
Інтенсивний курс (30 уроків / тиждень)210 EUR / тиждень210 EUR / тиждень210 EUR / тиждень
Підготовка до здачі DELE (20 уроків / тиждень)140 EUR / тиждень (тривалість курса 8 тижнів)

Проживання та харчування

 БарселонаМалагаМадрид
Апартаментивід 120 EUR/тижденьвід 110 EUR/тижденьвід 120 EUR/тиждень
Приймаюча родинавід 150 EUR/тижденьвід 150 EUR/тижденьвід 150 EUR/тиждень
Резиденціявід 280 EUR/тиждень (тільки влітку)від 210 EUR/тижденьвід 200 EUR/тиждень

Проживання пропонується в комфортабельних апартаментах (харчування у вартість не входить), резиденції (включено 2-разове харчування) або у приймаючих родинах (харчування – сніданок або напівпансіон). Приймаючі родини надають проживання в окремих 1-місцевих кімнатах. Резиденції та квартири пропонують 1- та 2-місцеві варіанти проживання.

Проживаючи в приймаючій родині, Ви можете практикувати іспанську  мову та знайомитися з культурою, проживаючи в апартаментах, Ви зможете придбати безліч друзів з усього світу і практикувати з ними іспанську мову.

Для більш додаткової інформації або індивідуального підбору і прорахунку програми зв’яжіться з фахівцями освітньої компанії Stage Up.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.