Изучение языка в Carl Duisberg Centren обучение за рубежом в Мюнхене, Берлине и др. 18+ | Stage Up
Carl Duisberg Centren, Радольфцель, Мюнхен, Кельн та Берлін, 18+

Центр вивчення мови для дорослих в Німеччині

Carl Duisberg – мовний центр, який пропонує якісні освітні програми для дітей, підлітків і дорослих. Carl Duisberg розташований в містах Радольфцель, Мюнхен, Кельн і Берлін. Студент може обрати одне місто або забронювати кілька міст для довгострокового курсу, щоб всебічно перейнятися німецькою культурою і традиціями. Мінімальна тривалість курсу в кожному місті становить 1 місяць.

Центр Carl Duisberg в Берліні знаходиться в міському районі Мітте в самому центрі столиці і розташований в тихому типовому берлінському внутрішньому дворі. У пішій доступності знаходяться такі пам’ятки, як Бранденбурзькі ворота і Рейхстаг.

Центр Carl Duisberg в Кельні зручно розташований поблизу історичного центру міста. Мовна школа має у своєму розпорядженні просторі аудиторії і навчальну студію.

Центр Carl Duisberg в Мюнхені знаходиться в західній частині міста. Гуртожиток і мовна школа розташовані в одному блоці будівель.

Центр Carl Duisberg в Радольфцелі знаходиться поруч з прекрасним парком, міським садом з видом на старе місто.

Освітні програми Carl Duisberg для дорослих

Інтенсивний курс німецької мови 24 + 6

Інтенсивний курс підготує студентів до спілкування німецькою мовою в професійній сфері, навчанні або побутових ситуаціях. Суттєвою особливістю інтенсивного курсу 24 + 6 поряд із заняттями в групі є доступ до навчальної студії, де студенти можуть скористатися безліччю навчальних матеріалів для самостійних занять.

Інтенсивний курс німецької мови включає 24 ак.г. групових занять + 6 ак.г. занять у навчальній студії.

Вартість навчання: від 160 EUR на тиждень (в високий сезон 02.07.31.08.2018 доплата становить 30 EUR в тиждень).

Креш-курс

Даний курс дозволить об’єднати переваги групових занять з особливими можливостями індивідуального тренінгу. Ви можете обрати від 5 до 10 академічних годин індивідуального тренінгу (загальної або профільної німецької мови).

Креш-курс включає 24 ак. г. групових занять + 6 ак.г. занять у навчальній студії + 5 або 10 (в залежності від обраної Вами інтенсивності) ак.г. індивідуальних занять.

Вартість навчання: від 460 EUR на тиждень (у високий сезон – 02.07.- 31.08.2018 доплата становитиме 30 EUR в тиждень).

Індивідуальні заняття

В індивідуальному курсі (мінімум 10 ак. годин в тиждень загальної або спеціальної мови) будуть найкращим чином враховуватися Ваші навчальні потреби та цільові установки, виявлені при тестуванні і аналізі, які проводяться до початку курсу.

Вартість індивідуальних занять (10 ак.г. на тиждень) – 490 EUR на тиждень.

Німецька мова в родині викладача

Даний курс включає навчання і проживання в сім’ї викладача. Ви зможете відчути себе частиною німецької родини, зануритися в їх побут і культуру. Викладач розробить індивідуальний курс, який буде відповідати Вашим цілям. У вільний від занять час Ви продовжите вивчення німецької мови в неформальній обстановці, наприклад, обговорюючи різноманітні повсякденні питання з членами сім’ї викладача.

Вартість програми: від 1 450 EUR на тиждень (15 уроків).

Підготовка до іспитів з німецької мови

Мовний центр пропонує цільову підготовку до міжнародних сертифікованих іспитів telc Deutsch, telc Deutsch C1 і TestDaF. Тривалість курсу підготовки становить не менше 2-4 тижнів в залежності від іспиту, до якого Ви готуєтеся.

Вартість курсу підготовки:

  • TestDaF (4 тижні) – 490 EUR
  • telc Deutsch C1 (2 тижні) – 280 EUR

Carl Duisberg є сертифікованим центром здачі telc Deutsch C1, TestDaF та інших тестів, тому після проходження курсу студенти можуть відразу здати тест. Вартість іспитів оплачується додатково.

Проживання

Carl Duisberg Centren пропонує різноманітні види і типи проживання для своїх студентів. Ви можете обрати між проживанням в приймаючій родині, загальній квартирі, резиденції, апартаментах або готелі. Всі види розміщення підбираються мовною школою індивідуально.

Вартість проживання в приймаючій родині: від 150 EUR на тиждень.

Вартість проживання в резиденції: від 90 EUR в тиждень.

У літній сезон (01.07. – 01.09.2018) вартість проживання збільшується на 30 EUR / тиждень.

Для індивідуального підбору курсу і його попереднього прорахунку звертайтеся в офіс освітньої компанії Stage Up.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

 

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.