Association – підготовка до вступу в державні університети Чехії | Stage Up
Association – підготовка до вступу в державні університети Чехії

Покрокова інструкція з вступу до університетів Чеської Республіки

Освітній центр Association пропонує різноманітні програми з чеської мови для молоді. Це і підготовчі програми для вступу в державні університети Чехії (навчання у яких є абсолютно безкоштовним), і програми визнання українських медичних дипломів у Чехії, і канікулярні програми для школярів.

Association знаходиться у центрі Праги, у десяти хвилинах пішки до центральної Вацлавської площі. Будівля з усіх боків оточена пам’ятками, на які відкривається чудова панорама з вікон та даху школи.

Навіщо потрібна програма підготовки до вступу в університет Чехії?

  • Програма розроблена для випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів, а також університетів, які хочуть отримати вищу освіту в Чехії
  • Методика навчання розрахована на іноземців, які раніше не вивчали чеську мову, або мають базові знання чеської мови
  • Усі викладачі – носії мови з великим досвідом викладання чеської мови для іноземців
  • Після закінчення курсу та успішної здачі екзамену студенти отримуюсть сертифікат Державного Університету ім. Пуркіне
  • Співробітники центру супроводжують студентів по усім питанням на протязі курсу
  • Якісний юридичний супровід та своєчасні консультації з питань навчання та проживання в Чехії

Варианти програми підготовки до вступу в державні університети Чеської Республіки

Універсальний річний курс у Празі

Даний курс підходить для студентів, які ще не обрали свою майбутню специальність.

Вступ до ВШЕ та на економічні спеціальності

Направлений на вступ до найпрестижніших вишів з економічним нахилом.

Вступ до ЧВУТ та на технічні спеціальності

Направлений на вступ до вишів з технічним, будівельним, електротехнічним нахилом.

Вступ до Карлова університету та на гуманітарні спеціальності

Гуманітарний курс потрібен тим студентам, які бажають вступити до ВНЗ з гуманітарним нахилом.

Вступ до ART-вузів та на творчі спеціальності

Знадобиться майбутнім дизайнерам, художникам, музикам, співакам, акторам і т.д., які хочуть вступити до чеського університету.

Вступ на медичні спеціальності

Медичний річний курс направлений на вступ на усі медичні спеціальності, такі як фармацевтика, ветеринарна справа, медицина, стоматологія та ін.

Курси в Усті над Лабем

Усті над Лабем — місто на півночі Чехії на кордоні з Німеччиною. Головною перевагою навчання в Усті над Лабем є нижча вартість проживання порівняно з Прагою. Також саме там знаходиться університет ім. Пуркіне, з яким освітній центр Association тісно співпрацює. Це дозволяє студентам активно практикувати отримані на мовних курсах знання та навички, скоріше влитися до студентського та мовного середовища. Курси в Усті над Лабем мають таку ж структуру, як і курси у Празі.

Курси в Оломоуці

Оломоуц — чудове місто для навчання на підготовчих курсах. Університет ім. Палацького, де проходять курси, входить до 10 кращих університетів країни, а його авторитет серед навчальних закладів світу підтверджено рейтингом QS World University. Мовні курси будуть проходити у корпусі Університету ім. Палацького. 720 годин буде достатньо для того, щоб до кінця курсів здати екзамен на рівень В1 або В2. Для подальшого вступу можно розглядати будь-які університети країни, адже річний курс в Оломоуці є універсальним.

Курси в Пардубіце

Курси проходять при однойменному університеті. Університет Пардубіце входить до 10 кращих університетів країни, а його авторитет серед навчальних закладів світу підтверджено рейтингом QS World University. До програми входить 640 годин чеської мови плюс 80 годин англійської мови. Такого академічного навантаження достатньо для того, щоб вивчити чеську мову до рівня В1 або В2. Випускники курсів можуть обрати для вступу будь-який університет Чехії, але у випадку, якщо захочуть вступити та продовжити навчання в Університеті Пардубіце, нострифікаційні екзамени їм здавати буде не потрібно.

Чеська та англійська у Празі

Освітній центр Association дає своїм студентам можливість поєднати вивчення чеської мови з вивченням англійської, що дає, в свою чергу, можливість вступу у різні університети, де викладання ведеться англійською мовою. Англійська та чеська мови знадобляться тим, хто вирішив вступати до Чехії, але ще не визначився з вибором напрямку, або бажає вивчати не лише англійську, але й чеську мову.

Курс закінчується іспитами з обох мов. Після успішної здачі екзаменів студенти отримують сертифікат державного університету ім. Пуркіне, що підтверджує володіння чеською мовою на рівні В1; а також міжнародний сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою — Cambridge Certificate.

Семестровий курс у Празі

Цей курс підійде студентам, які не мають можливості пройти річні курси або отримали візу зі значним запізненням. Курс дозволить підготуватися до вступу та навчання в приватних вишах Чеської Республіки, однак, у випадку додаткової підготовки, студент зможе вступити і до державних університетів.

Вартість програми підготовки

Навчальна програмаКількість годин навчанняВартість програми у ПразіДата початку курсів
Універсальний річний курс у Празі11004850 євро13.09.2021
Вступ до ВШЕ та на економічні спеціальності11004850 євро13.09.2021
Вступ до ЧВУТ та на технічні спеціальності11004850 євро13.09.2021
Вступ до Карлова університету та на гуманітарні спеціальності11004850 євро13.09.2021
Вступ до ART-вузів та на творчі спеціальності12005099 євро01.07.2021 / 13.09.2021
Вступ на медичні спеціальності12005350 євро13.09.2021
Курси в Усті над Лабем7203600 євро13.09.2021
Курси в Оломоуці7203750 євро13.09.2021
Курси в Пардубіце7203750 євро04.10.2021
Чеська та англійська у Празі11005099 євро13.09.2021
Семестровий курс у Празі7002750 євро11.01.2022 / 01.02.2022

Проживання студентів

Проживання пропонується у гуртожитках, детальну інформацію про які Вам нададуть після запиту в офісі освітньої компанії Stage Up.

Ознайомча поїздка

Якщо Вас цікавить попереднє відвідування Чеської Республіки та освітнього центру  Association, ми допоможемо Вам організувати ознайомчу поїздку до Праги та Усті над Лабем. А в якості приємного бонуса Ви отримаєти знижку на вартість обраної навчальної програми в Association!

Детальніше про процедуру оформлення на програму Ві можете дізнатися у консультантів освітньої компанії Stage Up. Ми будемо раді відповісти на Ваші питання!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.