Чеський технічний університет в Празі | Stage Up
Чеський технічний університет в Празі

Чеський технічний університет в Празі (СVUT) – найстаріший технічний університет Центральної Європи і найстаріший цивільний технічний вуз світу. Університет був заснований в 1707 році і зараз налічує більше 20 000 студентів.

Чому слід обрати навчання в CVUT?

  • Університет співпрацює з такими компаніями як Toyota, Skanska, Bosch, Siemens, Honeywell, GE, Rockwell, ABB Group, McKinsey, DaimlerChrysler, Škoda Auto, Ericsson і Vodafone;
  • Кафедра математики факультету ядерної фізики та інженерії має тісні дослідницькі зв’язки з Єльським університетом (Yale University a Reservoir Engineering Research Institute), а кафедра фізичної електроніки – з Європейським космічним агентством ESA і Центром космічних польотів ім. Годдарда (лабораторія NASA)
  • Чеський технічний університет займає 491 місце в світовому рейтингу університетів QS World University Rankings 2018.

У 2018/19 навчальному році CVUT пропонує своїм студентам 169 програм навчання і 480 курсів навчання на 8 факультетах:

Будівельний факультет CVUT є найстарішим в історії і одним з найбільших факультетів університету. На даний момент на факультеті навчається понад 4000 студентів.

Машинобудівний факультет Технічного університету вважається найстарішим в Чехії в своїй області. Незважаючи на це факультет має сучасну матеріально-технічну базу і тісно співпрацює з чеськими та міжнародними організаціями в сфері машинобудування.

Факультет електротехніки входить в десятку кращих дослідницьких установ в Чеській Республіці. Також студенти факультету під час навчання проходять виробничу практику, що суттєво впливає на подальше працевлаштування.

Факультет ядерних наук і фізичної інженерії є одним з наймолодших факультетів Чеського технічного університету. На даний момент він розширив свою сферу діяльності і пропонує студентам навчання за 10 напрямками.

Архітектурний факультет є престижним напрямком, зосередженим на дослідницькій, науковій і художній діяльності. Випускники факультету архітектури – це кваліфіковані і затребувані фахівці, кілька з них у 2011 році навіть стали головними архітекторами нової будівлі Чеського технічного університету.

Факультет транспортних наук готує студентів до майбутнього застосування отриманих знань в областях аналізу, проектування, управління, розвитку транспортних процесів. Факультет дає студентам можливість брати участь у великих міжнародних проектах і проходити практику у відомих промислових організаціях.

Факультет біомедичної інженерії – другий наймолодший факультет в Чеському технічному університеті. Робота факультету зосереджена на технічних, медичних та управлінських дисциплінах, які використовуються в біомедичній інженерії, медичній інформатиці, медицині та захисті населення.

Факультет інформаційних технологій був створений 10 років тому. Вже зараз він пропонує перспективні напрямки в таких областях як робототехніка та кібербезпека.

Процес вступу

Вступити на перший курс Чеського технічного університету в Празі, так само, як і в будь-який інший вуз Чехії, після закінчення 11-го класу в Україні, на жаль, неможливо. Для вступу абітурієнту потрібно пройти процедуру нострифікації атестату (процес визнання атестата Чеським Міністерством освіти), здати тест на знання чеської мови і вступні іспити. В цьому випадку необхідно пройти спеціальну програму підготовки до вступу в Чехії. Дані програми включають вивчення чеської мови, підготовку до профільних предметів і вивчення специфічної термінології. Програми підготовки допомагають майбутнім студентам успішно скласти вступні іспити, а також пройти культурну і мовну адаптацію.

Для вступу в Чеський технічний університет в Празі абітурієнту найбільше підійде Технічний курс підготовки.

Фахівці освітньої компанії Stage Up з радістю нададуть Вам будь-яку додаткову інформацію по вступу до Чехії.

Stage Up – твій перший крок до успіху!