Навчання та стажування за кордоном, як здобути освіту за кордоном, ВНЗ закордоном | Stage Up
Навчання та стажування

Програма навчання та стажування за кордоном

Програма навчання та стажування має на увазі під собою отримання додаткової вищої освіти в коледжі чи університеті і можливість проходження стажування або практики під час або після закінчення навчання.

Умови та переваги програми

Дана програма ідеально підійде випускникам вузів або студентам останніх курсів (старше 20 років), які хочуть підвищити свою кваліфікацію, отримати досвід роботи в обраній сфері, змінити спеціалізацію або не можуть визначитися з майбутнім напрямком в роботі. Під час першої половини програми (40-60% від всієї тривалості програми) студенти вивчають конкретну спеціальність (наприклад, управління персоналом, бізнес, маркетинг, менеджмент у сфері охорони здоров’я та ін.), а в другій частині проходять оплачуване стажування/практику, під час якої не тільки отримують практичні навички застосування своїх знань, а й можуть окупити свої витрати, пов’язані з навчанням, проживанням та харчуванням. Не варто також забувати, що ці програми пропонуються тільки на денній формі навчання, але студенти мають право підробляти під час навчання (якщо це дозволено законодавством обраної країни) і таким чином можуть окупити частину своїх витрат. Ми також пропонуємо вам ознайомитися з програмами вищої освіти за кордоном.

Навчання та стажування за кордоном разом зі Stage Up

Вибір напрямку навчання за програмою навчання та стажування є дуже кропітким процесом, адже не всі країни і вузи пропонують широкий вибір спеціальностей. Саме для цього існує освітня компанія Stage Up. Для того, щоб студенти не відволікалися від своїх повсякденних занять, таких як робота або навчання, наші фахівці вислухають Ваші побажання і підберуть для Вас найоптимальнішу програму навчання. Ми будемо крок за кроком проходити всі етапи вступу разом з Вами і допоможемо з візовим оформленням. Фахівці освітньої компанії Stage Up підберуть Вам відповідні навчальні заклади, оцінять шанси на вступ і підготують до співбесіди.

Записатися на безкоштовну консультацію можна за телефоном +380504466336 або залишити заявку на нашому сайті.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

оберіть країну:
Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.