Сімейні навчальні програми за кордоном, мовні програми за кордоном для сім'ї | Stage Up
Сімейні навчальні програми

Сімейні мовні програми – відпочинок та навчання для усієї родини за кордоном

Що таке сімейні програми? Це чудова можливість не тільки разом провести час за кордоном, але й поліпшити рівень володіння іноземною мовою під час спільного відпочинку! Унікальність даної програми полягає в тому, що почати вивчати іноземну мову за кордоном діти мають можливість уже з 3-х років. Оскільки поруч будуть один чи обидва батьки, малюк зможе легше сприйняти нову для себе атмосферу та поринути в захоплюючий світ навчання.

Для дітей постарше існують заняття в групах, як і для їхніх батьків. Заняття зазвичай проходять у першій половині дня. Після обіду ви можете проводити час разом, їздити на екскурсії, знайомитися з визначними місцями, звичаями та культурою країни. Додатково можна ознайомитися з програмою навчання та проживання в сім’ї викладача.

Сімейну програму пропонують у різних комбінаціях – це може бути один із батьків з дитиною, обидва батьки з дитиною або інші варіанти – програму ми підберемо у кожному конкретному випадку індивідуально.

Тип проживання також може відрізнятися – це може бути проживання у приймаючій родині, або у просторих апартаментах. Ваша задача – визначитися з країною та інтенсивністю занять для кодного члена родини, а кваліфіковані консультанти освітньої компанії Stage Up підберуть для вас різноманітні варіанти програми.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.