Підготовка до вступу в закордонні вузи, як вступити до ВНЗ за кордоном | Stage Up
Підготовка до вступу

Підготовчі програми для вступу за кордон. Все що потрібно знати про закордонні ВНЗ

Вимоги для вступу до ВНЗ за кордоном

Приймаючи рішення вчитися в закордонному вузі, потрібно бути готовим до того, що вимоги до вступу на цікаву для вас спеціальність відрізняються від таких в Україні. Наприклад, для вступу завжди необхідно підтвердити, що ваш рівень володіння мовою викладання відповідає вимогам вищого навчального закладу. Зазвичай таким підтвердженням виступає міжнародний сертифікат, який отримують студенти після здачі відповідних міжнародних іспитів.

Але навіть маючи такий сертифікат ви повинні бути готові до того, що система навчання в закордонних університетах відрізняється від звичної нам української. Наприклад, за кордоном більше часу відведено на самонавчання студентів, різноманітні групові проекти, коли результат роботи оцінюється за результатами команди, а не окремих студентів. У зарубіжних вузах ви частіше будете проводити презентації за результатами роботи, виступати перед аудиторією. Погодьтеся, навіть при наявності таких навичок, перший час буде непросто – адже все це потрібно робити ще і нерідною мовою!

Для швидкої і максимально безболісної адаптації до нового для вас середовища навчання, а також в деяких випадках – для згладжування різниці в системах середньої освіти – існують програми підготовки до вступу. Під час таких програм студенти не просто покращують свої навички володіння іноземною мовою, а й адаптуються до системи освіти обраної країни, що в подальшому призводить до більш високих академічних результатів. У деяких країнах (наприклад, в Чехії або в США) під час програми підготовки студенти проходять також процедуру визнання українських документів про освіту (атестата або диплома), що в подальшому дозволяє їм подавати документи до університетів нарівні з громадянами обраної країни навчання. Можливо, Вам також буде цікаво дізнатися про середню освіту за кордоном.

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.