Обучение и проживание в семье преподавателя за рубежом, образование за рубежом с проживанием в семьях | Stage Up
Навчання та життя у родині викладача

Чим приваблює навчання та життя у родині викладача:

Програма “навчання та життя у родині викладача” є, мабуть, найефективнішою програмою вивчення іноземної мови. Вона передбачає повне занурення у мовне середовище під час занять з персональним викладачем та проживання у його родині.

Студенти вивчають обрану мову у вибраній країні. Рідною мовою спулькування обмежене лише декількома хвилинами зв’язку з родиною на день. У найкоротші терміни Ви почнете не лише розмовляти, але й мислити іноземною мовою, і це станеться так природньо, що Ви й самі можете це не помітити.

Більше 2000 висококваліфікованих викладачів у більше ніж 30 різних країнах світу раді прийняти Вас у своїх домівках. Усі вони є дипломованими спеціалістами або мають відповідні сертифікати, родини регульрно інспектують на предмет умов проживання та харчування студентів.

Ця програма доступна для буль-якого віку, починаючи з 9 років. Вона пропонується на протязі усього року, Ви можете розпочати навчання тоді, коли Вам зручно.

Програма включає

Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень, максимальна тривалість може бути будь-яка, в залежності від цілей та можливостей студентів.

Зацікавлені? Освітня компанія Stage Up пропонує супровід на усіх етапах оформлення на програму – від підбору родини згідно Ваших побажань, до повернення із закордонної подорожі.

Stage Up – твій перший крок до успіху!