Навчання і проживання в сім'ї викладача за кордоном, освіта за кордоном з проживанням у сім'ях | Stage Up
Навчання та життя у родині викладача

Чим приваблює навчання та життя у родині викладача:

Програма “навчання та життя у родині викладача” є, мабуть, найефективнішою програмою вивчення іноземної мови. Вона передбачає повне занурення у мовне середовище під час занять з персональним викладачем та проживання у його родині.

Студенти вивчають обрану мову у вибраній країні. Рідною мовою спулькування обмежене лише декількома хвилинами зв’язку з родиною на день. У найкоротші терміни Ви почнете не лише розмовляти, але й мислити іноземною мовою, і це станеться так природньо, що Ви й самі можете це не помітити.

Більше 2000 висококваліфікованих викладачів у більше ніж 30 різних країнах світу раді прийняти Вас у своїх домівках. Усі вони є дипломованими спеціалістами або мають відповідні сертифікати, родини регульрно інспектують на предмет умов проживання та харчування студентів.

Ця програма доступна для буль-якого віку, починаючи з 9 років. Вона пропонується на протязі усього року, Ви можете розпочати навчання тоді, коли Вам зручно. Можливо, Вам також буде цікавий розділ про навчання та стажування за кордоном.

Програма включає

Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень, максимальна тривалість може бути будь-яка, в залежності від цілей та можливостей студентів.

Зацікавлені? Освітня компанія Stage Up пропонує супровід на усіх етапах оформлення на програму – від підбору родини згідно Ваших побажань, до повернення із закордонної подорожі.

Stage Up – твій перший крок до успіху!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.