Мовні програми для дітей і підлітків за кордоном, мовні курси за кордоном | Stage Up
Мовні програми для дітей та підлітків

Вивчити мову на канікулах та познайомитися з культурою нової країни допоможуть наші мовні програми для дітей та підлітків

Замислюєтеся про те, як дитині провести канікули з користю? Тоді розгляньте для неї мовні курси для дітей за кордоном – адже саме в такому форматі дитина зможе в ненав’язливій і цікавій формі поліпшити свої навички іноземної мови, познайомитися з новою культурою, а також знайти друзів з усього світу!

За кордоном можна вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську та інші мови. У різних школах існують різні вікові групи, але найчастіше канікулярні мовні табори пропонуються для школярів віком від 13-17 років. Але є пропозиції і для діток молодшого віку – мовні курси для дітей починаючи з 8 років.

Чому варто обрати мовні програми для дітей та підлітків за кордоном?

Що ж являє собою така програма? Зазвичай це 15-17 годин іноземної мови на тиждень (в середньому 3 уроки в день), а також насичена розважальна програма, яка включає в себе екскурсії, прогулянки, спортивні змагання тощо. Є й спеціалізовані програми, наприклад, вивчення іноземної мови + заняття футболом, гольфом, тенісом, верховою їздою (з професійними тренерами), танцями, скелелазінням та ін.

Величезний вибір країн і мовних шкіл надасть Вам можливість підібрати саме ту програму, яка приведе в захват Вашу дитину! Також ми пропонуємо ознайомитися з варіантами групових поїздок школярів на канікули.

Подаруйте дітям незабутні канікули разом з освітньою компанією Stage Up!

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.