Про нас | Stage Up
Про нас

Я вірю, що освіта за кордоном відкриває нові горизонти. І нехай це лише перший крок, але саме він приведе тебе до успіху!

Анна Мойсеєнко – директор та засновник Stage Up

 

 

 

Про нас

Освітня компанія Stage Up – це команда професіоналів. Ми віримо, що кожен може отримати якісну освіту за кордоном, важливо лише правильно підібрати програму та країну навчання, яка підійде саме тобі. Тому ми завжди при першому знайомстві задаємо багато питань. Цей підхід забезпечує індивідуальні відносини з кожним співрозмовником, а надалі – максимальні шанси на вступ та отримання візи до обраної країни.

Stage Up розпочала свою роботу у 2015 році. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які самі отримували освіту за кордоном. Це не лише дозволяє нам бачити світ очима студентів, але й розуміти, які запитання виникають у абітурієнтів та їхніх батьків.

Освітня компанія Stage Up допомогла сотням людей здійснити свою мрію навчатися за кордоном. Ми постійно вдосконалюємося для вас, відвідуємо різноманітні тренінги та виставки, під час яких спілкуємося з представниками провідних навчальних закладів з усього світу. Окрім того, наші спеціалісти особисто відвідують учбові заклади, у яких навчаються або хочуть навчатися наші студенти, щоб на власні очі побачити умови навчання та проживання студентів.

Вам може бути цікаво:

Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.