Stage Up | Высшее образование, языковые курсы, каникулярные программы, семейные программы. Обучение за границей для всех возрастов
Графік роботи під час карантину

Середня та вища освіта за кордоном – твій відмінний старт!

Бажаєте отримати освіту за кордоном, але губишся у потоці інформації? Освітня компанія Stage Up позбавить Вас від подібних труднощів! Ми підбираємо програму індивідуально для кожного студента. Ми проконсультуємо Вас і грамотно підготуємо пакет документів для вступу. Ваше завдання – вибрати країну, яка більше подобається.

Освітня компанія Stage Up допомогла десяткам людей знайти професійний шлях і вступити в закордонні навчальні заклади. Ми піклуємося про перспективному майбутньому дітей і абітурієнтів. Зателефонуйте нам зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від компетентних фахівців. Пам’ятайте, майбутнє починається сьогодні!

 

Освіта за кордоном

Як не крути, але здобути освіту за кордоном завжди вважалося престижним. Останнім часом це стає більш популярним, так як кваліфіковані кадри із закордонним дипломом є затребуваними серед роботодавців. За статистикою багатьох студентів зупиняють два фактора, через які вони відмовляються зробити крок в успішне майбутнє:

  • Інформаційний вакуум (людина не розуміє, куди їде, як буде відбуватися процес навчання і де, відповідно, студент буде жити).
  • Вартість навчання за кордоном (вища освіта) часом буває аж надто висока.

Ми вирішили звернути увагу на ці аспекти і запропонувати програми навчання, які будуть доступні у фінансовому плані, без збитку для комфорту. Отже, давайте конкретніше розберемося з принципами нашої роботи.

Середня та вища освіта за кордоном – твій відмінний старт!

Вартість навчання за кордоном: Англія і США

Туманний Альбіон користується популярністю серед студентів. Це все завдяки високій якості освіти та підходу до навчання. Всі учні того чи іншого закладу мають доступ до різних інформаційних ресурсів, та й взагалі, це чудова практика чистої англійської мови. Ціна освіти за кордоном (в Англії) вважається однією з найвищих, так як вона формується в залежності від прожиткового мінімуму. Наша компанія проаналізувала освітній ринок країни і виявила, що одними з найдорожчих і престижних є вузи центральної Англії.

Але по суті, все залежить виключно від програми і професії. Найбільш тривалий термін навчання вимагають такі спеціальності, як медицина і біотехнології. Детальніше познайомитися з цінами ви зможете на нашому сайті. Не забувайте про те, що останнім часом в Англії відкривається все більше бізнес-шкіл, вартість навчання в яких в два рази нижче, ніж в університетах, а якість і сертифікат-диплом нічим не відрізняється.

Вартість навчання за кордоном (в США) в середньому обійдеться від 30 до 60 тисяч доларів. Наша компанія допоможе підібрати програму і обрати кампус, де ви зможете комфортно проживати. Саме в США знаходяться найкращі університети світу, які щорічно займають перші місця в світових рейтингах. Здобувши освіту в США, ви можете бути впевнені, що будь-який роботодавець світу буде щасливий отримати вас в якості співробітника. Головна особливість навчання в США – це можливість вдосконалити англійську і познайомитися з менталітетом країни.

Навчання за кордоном – це просто зі Stage Up!

Вища освіта за кордоном: вартість навчання у Європі

Ціна залежить безпосередньо від мови, на якій ви хочете навчатися. Незалежно від того, в яку країну ви прямуєте, дешевше вам обійдуться програми навчання національною мовою. Наприклад, відвідати лекції німецькою в Німеччині ви зможете в рази дешевше (або взагалі безкоштовно), ніж оберете навчання англійською мовою. Ми підбираємо оптимальні варіанти для кожного і враховуємо не тільки ваші побажання, але і фінансові можливості. У кожній країні існує своя цінова політика. Наприклад, навчання в Чехії на чеській мові безкоштовне, і у студента є можливість отримувати стипендію. Оптимальна вартість навчання за кордоном (вища освіта) – це не утопія, а реальність, тим більше, разом з нами. Для того, щоб побудувати успішну кар’єру в майбутньому, необхідно отримати якісні знання, так як саме на них звертають увагу роботодавці.

Наші переваги

Ми створюємо комфортні умови для співробітництва:

  • Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Підбираємо програму з оптимальним співвідношенням: якість навчання до фінансової складової.
  • Контролюємо всі процеси і надаємо допомогу на всіх етапах оформлення та навчання.
  • Консультуємо, залишаємося на зв’язку 24 години на добу під час всього періоду навчання студента.

З нами зробити крок в успішне майбутнє набагато легше!

новини
Графік роботи Stage Up на період карантину

Зверніть увагу! На період карантину ми працюємо виключно за попередньою домовленістю! Записатися на консультацію можна за номером:...

Читати далі... →
Графік роботи Stage Up під час свята

Освітня компанія Stage Up вітає вас з наступаючим Міжнародним жіночим...

Читати далі... →
Графік роботи Stage Up на новорічні свята

Освітня компанія Stage Up вітає вас з наступаючим Новим роком і Різдвом...

Читати далі... →
Спасибо за Ваше сообщение. Оно успешно отправлено.